LEMON ONLINE

Lepsza Księgowość? 

To dopiero początek!

NAPISZ DO NAS

Interesujące?

następny krok należy

do Ciebie!

Zamów online!

Nie czujesz się komfortowo w kontaktach z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym? A może nie chcesz tracić  czasu na dopełnianie piętrzących się kolejkach. LemonTax 

ureguluje większość spraw w Twoim imieniu! 

Chciałbyś na bieżąco śledzić wyniki finansowe Twojej spółki? W LemonTax wszystkie dane księgowej są  dostępne 24 godziny na dobę dzięki naszemu panelowi komunikacji z klientem online! 

Wybierz pakiet księgowy i odbierz darmową stroną WWW Twojej firmy!  Możesz również nabyć pakiet sportowy lub medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Programem mogą być też objęci Twoi pracownicy i współpracownicy!

W biznesie czas to pieniądz. Twój pieniądz. Zależy nam, aby kontakt z Twoim księgowym był szybki i łatwy. Osobiste spotkanie? Kontakt telefoniczny, mailowy, live chat? Wszystko do Twojej dyspozycji! 

Składając zapytanie ofertowe za pośrednictwem powyższego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ADW Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (80-309 Gdańsk ) przy ul. Grunwaldzkiej 411 w celach kontaktowych i marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

08

Od czasu do czasu warto po prostu zwolnić tempo. W LemonTax  zawsze czekają na Ciebie mili, uśmiechnięci ludzie, serdeczna atmosfera i dobra, gorąca kawa :) 

07

Dzięki współpracy z LemonTax możesz skorzystać z pakietu usług dodatkowych. Zamów już dziś bezpłatną stronę internetową Twojej firmy lub zarejestruj swoją działalność pod naszym adresem dzięki usłudze Wirtualnego Biura

06

Cenisz tradycyjny sposób komunikacji z biurem rachunkowym i dostarczanie dokumentów w wersji papierowej? Nasz kurier odbierze dokumenty bezpośrednio z siedziby Twojej firmy! 

05

Nie czujesz się komfortowo w kontaktach z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym? A może cienisz swój czas i nie chcesz go tracić na dopełnianie piętrzących się formalności w niekończących się kolejkach? LemonTax ureguluje większość spraw w Twoim imieniu! 

04

Nie chcesz dostarczać dokumentów w wersji papierowej? Od dziś nie musisz tego robić. Wyślij skan dokumentów bezpośrednio do naszego systemu.

Wygodne, szybkie i bezpieczne. 

,

02

W biznesie czas to pieniądz. Twój pieniądz. Rozumiemy to doskonale, dlatego zadbaliśmy o to, aby kontakt z Twoim księgowym był szybki i łatwy. Osobiste spotkanie? Zapraszamy! Bezpośredni kontakt telefoniczny, mailowy, live chat? Wszystko do Twojej dyspozycji! 

03

01

Chciałbyś na bieżąco śledzić wyniki finansowe Twojej spółki? 

A może jest Ci potrzebne podsumowanie księgi przychodów rozchodów lub ewidencja ryczałtu? Wszystko to i wiele więcej dostępne 24 godziny na dobę dzięki naszemu panelowi komunikacji z klientem online! 

Z chwilą przekroczenia progu LemonTax zostanie przydzielony Ci Twój osobisty księgowy, który w razie potrzeby udzieli porady w zakresie podatków, rozliczeń oraz rachunkowości. 

,

Odbiór dokumentów

z siedziby firmy Klienta

Reprezentacja 

przed Urzędami

Obieg dokumentów

online

Dostęp do danych

księgowych online 24h

Szybki kontakt

 

 

Program 

Lemon Benefit

Najlepsza

kawa... :)

Indywidualna 

obsługa księgowa

Usługi Dodatkowe

Biura Rachunkowego w Gdańsku

FAQ

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Copyright © 2023 by LemonTax, all rights reserved.