Copyright © 2022 by LemonTax, all rights reserved.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Blog

FAQ

Biura Rachunkowego w Gdańsku

Usługi Dodatkowe

Indywidualna 

obsługa księgowa

Najlepsza

kawa... :)

Program 

Lemon Benefit

Szybki kontakt

 

 

Dostęp do danych

księgowych online 24h

Obieg dokumentów

online

Reprezentacja 

przed Urzędami

Odbiór dokumentów

z siedziby firmy Klienta

Z chwilą przekroczenia progu LemonTax zostanie przydzielony Ci Twój osobisty księgowy, który w razie potrzeby udzieli porady w zakresie podatków, rozliczeń oraz rachunkowości. 

,

Chciałbyś na bieżąco śledzić wyniki finansowe Twojej spółki? 

A może jest Ci potrzebne podsumowanie księgi przychodów rozchodów lub ewidencja ryczałtu? Wszystko to i wiele więcej dostępne 24 godziny na dobę dzięki naszemu panelowi komunikacji z klientem online! 

01

03

W biznesie czas to pieniądz. Twój pieniądz. Rozumiemy to doskonale, dlatego zadbaliśmy o to, aby kontakt z Twoim księgowym był szybki i łatwy. Osobiste spotkanie? Zapraszamy! Bezpośredni kontakt telefoniczny, mailowy, live chat? Wszystko do Twojej dyspozycji! 

02

Nie chcesz dostarczać dokumentów w wersji papierowej? Od dziś nie musisz tego robić. Wyślij skan dokumentów bezpośrednio do naszego systemu.

Wygodne, szybkie i bezpieczne. 

,

04

Nie czujesz się komfortowo w kontaktach z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym? A może cienisz swój czas i nie chcesz go tracić na dopełnianie piętrzących się formalności w niekończących się kolejkach? LemonTax ureguluje większość spraw w Twoim imieniu! 

05

Cenisz tradycyjny sposób komunikacji z biurem rachunkowym i dostarczanie dokumentów w wersji papierowej? Nasz kurier odbierze dokumenty bezpośrednio z siedziby Twojej firmy! 

06

Dzięki współpracy z LemonTax możesz skorzystać z pakietu usług dodatkowych. Zamów już dziś bezpłatną stronę internetową Twojej firmy lub zarejestruj swoją działalność pod naszym adresem dzięki usłudze Wirtualnego Biura

07

Od czasu do czasu warto po prostu zwolnić tempo. W LemonTax  zawsze czekają na Ciebie mili, uśmiechnięci ludzie, serdeczna atmosfera i dobra, gorąca kawa :) 

08

Składając zapytanie ofertowe za pośrednictwem powyższego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ADW Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (80-309 Gdańsk ) przy ul. Grunwaldzkiej 411 w celach kontaktowych i marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

W biznesie czas to pieniądz. Twój pieniądz. Zależy nam, aby kontakt z Twoim księgowym był szybki i łatwy. Osobiste spotkanie? Kontakt telefoniczny, mailowy, live chat? Wszystko do Twojej dyspozycji! 

Wybierz pakiet księgowy i odbierz darmową stroną WWW Twojej firmy!  Możesz również nabyć pakiet sportowy lub medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Programem mogą być też objęci Twoi pracownicy i współpracownicy!

Chciałbyś na bieżąco śledzić wyniki finansowe Twojej spółki? W LemonTax wszystkie dane księgowej są  dostępne 24 godziny na dobę dzięki naszemu panelowi komunikacji z klientem online! 

Nie czujesz się komfortowo w kontaktach z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym? A może nie chcesz tracić  czasu na dopełnianie piętrzących się kolejkach. LemonTax 

ureguluje większość spraw w Twoim imieniu! 

Zamów online!

Interesujące?

następny krok należy

do Ciebie!

NAPISZ DO NAS

Lepsza Księgowość? 

To dopiero początek!

TWOJA KANCELARIA

TWOJE SALDEO

TWOJA KSIĘGOWOŚĆ

STREFA UŻYTKOWNIKA