Księgowość? To dopiero początek!

Indywidualna 

obsługa księgowa

Najlepsza

kawa... :)

Zostaw swoje dane

oddzwonimy do Ciebie!

Program 

Lemon Benefit

Szybki kontakt

 

 

Dostęp do danych

księgowych online 24h

Obieg dokumentów

online

Reprezentacja 

przed Urzędami

Odbiór dokumentów

z siedziby firmy Klienta

Interesujące?

następny krok należy do Ciebie!

Z chwilą przekroczenia progu LemonTax zostanie przydzielony Ci Twój osobisty księgowy, który w razie potrzeby udzieli porady w zakresie podatków, rozliczeń oraz rachunkowości. 

,

Chciałbyś na bieżąco śledzić wyniki finansowe Twojej spółki? 

A może jest Ci potrzebne podsumowanie księgi przychodów rozchodów lub ewidencja ryczałtu? Wszystko to i wiele więcej dostępne 24 godziny na dobę dzięki naszemu panelowi komunikacji z klientem online! 

01

03

W biznesie czas to pieniądz. Twój pieniądz. Rozumiemy to doskonale, dlatego zadbaliśmy o to, aby kontakt z Twoim księgowym był szybki i łatwy. Osobiste spotkanie? Zapraszamy! Bezpośredni kontakt telefoniczny, mailowy, live chat? Wszystko do Twojej dyspozycji! 

02

Nie chcesz dostarczać dokumentów w wersji papierowej? Od dziś nie musisz tego robić. Wyślij skan dokumentów bezpośrednio do naszego systemu.

Wygodne, szybkie i bezpieczne. 

,

04

Nie czujesz się komfortowo w kontaktach z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym? A może cienisz swój czas i nie chcesz go tracić na dopełnianie piętrzących się formalności w niekończących się kolejkach? LemonTax ureguluje większość spraw w Twoim imieniu! 

05

Cenisz sobie tradycyjny sposób komunikacji z biurem rachunkowym? Chciałbyś dostarczać dokumenty w wersji papierowej, a nie masz czasu na osobistą wizytę? Nie ma problemu! Nasz kurier odbierze dokumenty bezpośrednio z siedziby Twojej firmy!

06

W zależności od wybranego pakietu będziesz mógł całkowicie za darmo otrzymać nową stronę WWW Twojej firmy oraz nabyć pakiet sportowy lub medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Programem mogą być też objęci Twoi pracownicy i współpracownicy!

07

Od czasu do czasu warto po prostu zwolnić tempo. W LemonTax  zawsze czekają na Ciebie mili, uśmiechnięci ludzie, serdeczna atmosfera i dobra, gorąca kawa :) 

08

Składając zapytanie ofertowe za pośrednictwem powyższego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ADW Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (80-309 Gdańsk ) przy ul. Grunwaldzkiej 411 w celach kontaktowych i marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

W biznesie czas to pieniądz. Twój pieniądz. Zależy nam, aby kontakt z Twoim księgowym był szybki i łatwy. Osobiste spotkanie? Kontakt telefoniczny, mailowy, live chat? Wszystko do Twojej dyspozycji! 

Wybierz pakiet księgowy i odbierz darmową stroną WWW Twojej firmy!  Możesz również nabyć pakiet sportowy lub medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Programem mogą być też objęci Twoi pracownicy i współpracownicy!

Chciałbyś na bieżąco śledzić wyniki finansowe Twojej spółki? W LemonTax wszystkie dane księgowej są  dostępne 24 godziny na dobę dzięki naszemu panelowi komunikacji z klientem online! 

Nie czujesz się komfortowo w kontaktach z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym? A może nie chcesz tracić  czasu na dopełnianie piętrzących się kolejkach . LemonTax 

ureguluje większość spraw w Twoim imieniu! 

Zamów online!

 

 

 

PANEL KLIENTA

 

copyright © 2017 by LemonTax, all rights reserved.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je wyłączyć. 
Dowiedz się jak