Copyright © 2023 by LemonTax, all rights reserved.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

FAQ

Biura Rachunkowego w Gdańsku

Usługi Dodatkowe

Cennik

Cennik

strony internetowe

Cennik 

wirtualne biuro

Cennik 

dodatkowych usług i opłat księgowych

Cennik KPiR

 

 

Cennik 

księgi handlowe

Cennik

ryczałt ewidencjonowany

Cennik

kadry i płace

Cennik

zakładanie firmy

Cennik 

doradztwo podatkowe

01

03

02

04

05

06

07

08

Składając zapytanie ofertowe za pośrednictwem powyższego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ADW Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (80-309 Gdańsk ) przy ul. Grunwaldzkiej 411 w celach kontaktowych i marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

W biznesie czas to pieniądz. Twój pieniądz. Zależy nam, aby kontakt z Twoim księgowym był szybki i łatwy. Osobiste spotkanie? Kontakt telefoniczny, mailowy, live chat? Wszystko do Twojej dyspozycji! 

Wybierz pakiet księgowy i odbierz darmową stroną WWW Twojej firmy!  Możesz również nabyć pakiet sportowy lub medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Programem mogą być też objęci Twoi pracownicy i współpracownicy!

Chciałbyś na bieżąco śledzić wyniki finansowe Twojej spółki? W LemonTax wszystkie dane księgowej są  dostępne 24 godziny na dobę dzięki naszemu panelowi komunikacji z klientem online! 

Nie czujesz się komfortowo w kontaktach z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym? A może nie chcesz tracić  czasu na dopełnianie piętrzących się kolejkach . LemonTax 

ureguluje większość spraw w Twoim imieniu! 

Zamów online!

Porozmawiamy?

odpowiemy na wszystkie pytania!

NAPISZ DO NAS

Pełna księgowość

Ewidencja ryczałtu

Kadry i płace

Zakładanie firmy

Doradztwo podatkowe

Usługi dodatkowe

Księga 

przychodów i rozchodów

TWOJA KANCELARIA

TWOJE SALDEO

TWOJA KSIĘGOWOŚĆ

LEMON ONLINE