LEMON ONLINE

Zmieniamy się dla Ciebie!

 

 

W tym roku po raz pierwszy nasza Kancelaria wprowadziła elektroniczną formę zbierania danych dot. rozliczeń rocznych PIT. Przygotowany przez nas formularz - choć jeszcze niedoskonały - bardzo pomógł nam w organizacji procesu rozliczeń rocznych. Proszę mi wierzyć, że przy tak dużej grupie Klientów jest to logistyka naprawdę dużego kalibru 😉.

 

Tym bardziej dziękuję Państwu za życzliwe podejście do naszego nowego pomysłu. Obiecujemy, że dołożymy starań, aby w przyszłości kolejne tego typu rozwiązania były jeszcze bardziej intuicyjne i absorbowały minimum Państwa cennego czasu. 

 

Tymczasem proszę o wykonanie ostatniego kroku w procesie, czyli akceptację otrzymanej wyceny usługi i zlecenie przygotowania rozliczenia rocznego. Abyśmy mogli przystąpić do pracy proszę w polu znajdującym się z prawej strony ekranu wpisać swój adres e-mail (po nim weryfikujemy Państwa tożsamość), zaznaczyć odpowiednią opcję i nacisnąć przycisk "Prześlij" .

 

Pozdrawiam serdecznie!

Agnieszka Wróbel

CFO LemonTax

 

 

Usługi Dodatkowe

Biura Rachunkowego w Gdańsku

FAQ

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Copyright © 2023 by LemonTax, all rights reserved.