LEMON ONLINE

Zmieniamy się dla Ciebie!

 

 

W Kancelarii LemonTax stawiamy na nowoczesne rozwiązania dlatego wprowadziliśmy elektroniczną formę zbierania danych dot. rozliczeń rocznych PIT. Przygotowany przez nas formularz bardzo pomógł nam w organizacji procesu rozliczeń rocznych. Proszę mi wierzyć, że przy tak dużej grupie Klientów jest to logistyka naprawdę dużego kalibru 😉.

 

Dziękuję Państwu za życzliwe podejście do naszego pomysłu. Obiecujemy, że dołożymy starań, aby proponowane przez nas rozwiązania absorbowały minimum Państwa cennego czasu. 

 

Tymczasem proszę o wykonanie ostatniego kroku w procesie, czyli akceptację otrzymanej wyceny usługi i zlecenie przygotowania rozliczenia rocznego. Abyśmy mogli przystąpić do pracy proszę w polu znajdującym się z prawej strony ekranu wpisać swój adres e-mail (po nim weryfikujemy Państwa tożsamość), zaznaczyć odpowiednią opcję i nacisnąć przycisk "Prześlij" .

 

Pozdrawiam serdecznie!

Agnieszka Wróbel

CFO LemonTax

 

 

Usługi Dodatkowe

Biura Rachunkowego w Gdańsku

FAQ

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Copyright © 2023 by LemonTax, all rights reserved.